Fyzický pohyb je hlavně o svalovech a šlachách. Sportovci běžně užívají doplňky stravy pro zlepšení výkonu a zrychlení regenerace. To jsou procesy, které jsou ideální pro využití buněčných minerálů. Koneckonců hořčík suplementuje snad každý. Co kdybych vám řekl, že to jde lépe?

Zlepšení

  • metabolismu kyseliny mléčné
  • zásobení kyslíkem svalových buněk
  • pevnost šlach
  • odstranění svalové horečky

Užívání buněčných Schuesslerových solí je spojeno s:

  • zrychlením regenerace po výkonu
  • zvýšení výkonu
  • oddálení pocitu únavy a slabosti svalu

Jak to funguje?

Paradoxně oproti všeobecnému chápání fyziologie buňky. Důležitá není maximální koncentrace minerálu v preparátu, ale naopak nízká. Již se o tom ví stovky let. Lékař a chemik dr. Wilhelm Schuessler objevil již v 19.století, že buňka nejlépe využívá anorganické minerály z okolního prostředí ve vhodné koncentraci decimálního ředění D6. To znamená, že minerál je v roztoku naopak naředěn! Buňka lépe vstřebává minimální množství minerálu z okolního roztoku, než z roztoku o vysoké koncentraci.

Proč se o tom neví?

Omyl, ví se o tom. Jenže v okruhu homeopatů a alternativních léčitelů. Kolébkou je Německo a Rakousko. Výrobci jsou i v Austrálii. Bohužel to není byznys. Nemusíte vyvíjet lépe vstřebatelné sloučeniny, pomocné látky a další, na to, abyste vyrobili tabletku. Potřebujete jen minimální množství minerálu a jeho nosič.

Důkazy, že to funguje?

Klinické – Mám ve zlepšení až vymizení potíží u klientů nejen já, ale další terapeuté po světě. Včetně samouživatelů. Pochopení užívání je lehké a vyžaduje pozorovací usílí uživatele.

Laboratorní – Ještě než jsem odešel z nemocnice jsem si ověřil i laboratorně, že hladiny iontů v plazmě pacientů se upravily. Dokonce při užívání Ferr Phos u anémie se zvýšila hodnota hemoglobinu a pacientka se tak vyhla krevní transfuzi. Což pro mě osobně byl šok. Protože jsem netušil, že by homeopaticky ředěné tabletky mohly být tak úspěšné. Kromě úpravy minerálů jsem pozoroval také úpravu hodnot lipidového metabolismu a dalších.

Chtělo by to další důkazy a možná se povede změnit dogma fyziologie buňky. Další lékaři a hlavně pediatři mají dobré výsledky při léčení svých pacientů. Preventivním užíváním předejdeme potížím.

Sdělte mi své zkušenosti

Napište mi (dr.zulakmartin@gmail.com), ať jste běžný uživatel nebo lékař a dáme dohromady důkazy účinku (fotky, výsledky laboratorní, sono, EKG, atd…). Budu je střádat a pracovat na tom, aby se dostaly k odborné veřejnosti. Třeba se potom rozjede financování výzkumu, který by vysvětloval efekt lépe než teorie z 19.stol.

https://obchod.martinzulak.cz/kategorie-produktu/bunecne-soli/

metabolizace kyseliny mléčnéNat Phos
zlepšení regeneraceNat Phos + Mag Phos
zpevnění šlachCalc Fluor (Silicea + Nat phos)
zlepšení aerobní výdrže (běh)Ferr Phos + Nat Phos
svalové křečeMag phos
zánět svaluFerr Phos